Torte e lëngshme me ҫokollad dhe kakao

Mirëserdhët në faqen Kuzhina Ime! Në këtë faqe, ju do të gjeni një shumëllojshmëri idesh për ushqim, duke përfshirë recetat e ndryshme. Ne besojmë se gatimi në shtëpi duhet të jetë argëtues,interesant dhe i lehtë për t'u bërë

Selekto përbërsit të cilat i posedoni në shtëpi si dhe kliko Print për të shikuar në formatin A4 recetën.
Pasi ti keni selektuar produktet për ruajtjen e recetës Screenshot recetën.

PËRBËRSIT

 • Për salcën
 • 2 lugë kakao

 • 1 gotë sheqer (200 gr)

 • Vaj – gjysmë gote

 • 2 gota qumësht

 • Për tortën:
 • 4 vezë

 • 1 gotë sheqer (200 gr)

 • 1 gotë qumësht

 • 1 gotë vaj

 • 1 filxhan miell

 • 1 pako vanilje

 • 1 pako pluhur pjekje

 • 3 lugë kakao

Torte e lëngshme me ҫokollad dhe kakao

Recetën e gjeni në faqen www.kuzhinal.comLinki i recetës gjendet në koment të kësaj video.

Posted by Kuzhina ime on Monday, December 23, 2019
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Nuk ka komente

Lini një Përgjigje

Vlersimi:
5/5
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Share:

Prano Recetat me Email. Shkruaj Email-in për pranim automatik të recetave.