Sallat Ruse – Ruska Sallata

Mirëserdhët në faqen Kuzhina Ime! Në këtë faqe, ju do të gjeni një shumëllojshmëri idesh për ushqim, duke përfshirë recetat e ndryshme. Ne besojmë se gatimi në shtëpi duhet të jetë argëtues,interesant dhe i lehtë për t'u bërë

Selekto përbërsit të cilat i posedoni në shtëpi si dhe kliko Print për të shikuar në formatin A4 recetën.
Pasi ti keni selektuar produktet për ruajtjen e recetës Screenshot recetën.

PËRBËRSIT

 • 3 patate të mesme

 • 2 karota të mëdha

 • 8 lugë bizele

 • 6-7 copë tranguj turshi

 • 2 vezë të ziera

 • 5 qepë (të reja) jeshile

 • Disa fije të koprës

 • 1 lugë çaji piper i zi

 • 1 lugë çaji kripë

 • një gjysmë limoni

 • 1 kavanoz i vogël majonezë

 • Sipas dëshirës mund ti shtojm edhe përshut.

Sallat Ruse – Ruska Sallata

Sallat Ruse – Ruska Sallata 🥗Tag maraklin e ksaj sallate, kallzoj që erdh koha me maru për vitin e ri 🎄Linku për recetën gjendet në koment 👇

Posted by Kuzhinal on Wednesday, December 25, 2019
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Nuk ka komente

Lini një Përgjigje

Vlersimi:
5/5
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Share:

Prano Recetat me Email. Shkruaj Email-in për pranim automatik të recetave.