Mirëserdhët në faqen Kuzhina Ime! Në këtë faqe, ju do të gjeni një shumëllojshmëri idesh për ushqim, duke përfshirë recetat e ndryshme. Ne besojmë se gatimi në shtëpi duhet të jetë argëtues,interesant dhe i lehtë për t'u bërë

Selekto përbërsit të cilat i posedoni në shtëpi si dhe kliko Print për të shikuar në formatin A4 recetën.
Pasi ti keni selektuar produktet për ruajtjen e recetës Screenshot recetën.

Përbërsit për recetën

  • 1 filxhan vaj
  • 1 të bardhë të vezës
  • 1 lugë gjelle sheqer
  • 2 gota qumësht të vakët
  • 1 filxhan niseshte
  • 1 pako maja
  • kripë
  • miell
  • Djath – Kackavall
  • Për lyerje – të verdhët e vezës
MİNİ POGAÇA

MİNİ POGAÇAPërbërsit:1 filxhan vaj 1 të bardhë të vezës1 lugë gjelle sheqer2 gota qumësht të vakët1 filxhan niseshte1 pako majakripëmiellDjath – KackavallPër lyerje – të verdhët e vezës

Posted by Kuzhina ime on Friday, May 24, 2019
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Nuk ka komente

Lini një Përgjigje

Vlersimi:
5/5
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Share:

Prano Recetat me Email. Shkruaj Email-in për pranim automatik të recetave.