Mini Krofne me Krem dhe Ҫokollatë

Mirëserdhët në faqen Kuzhina Ime! Në këtë faqe, ju do të gjeni një shumëllojshmëri idesh për ushqim, duke përfshirë recetat e ndryshme. Ne besojmë se gatimi në shtëpi duhet të jetë argëtues,interesant dhe i lehtë për t'u bërë

Selekto përbërsit të cilat i posedoni në shtëpi si dhe kliko Print për të shikuar në formatin A4 recetën.
Pasi ti keni selektuar produktet për ruajtjen e recetës Screenshot recetën.

pËrbËrsit

 • 1 gotë ujë

 • 100 gram gjalpë

 • 1 maje e lugës kripë

 • 1 lugë çaji sheqer

 • 1 gotë miell

 • 3 vezë

 • Për kremin
 • 1 litër qumësht

 • 1 gotë e ujit me sheqer

 • 2 të verdhët e vezëve

 • 3 lugë miell

 • 2 lugë të plota miell misri

 • 1 qese krem pluhur

 • Salca e çokollatës
 • 1 pako salcë çokollatë të gatshme

 • 2 gota qumësht

 • 1 pako çokollatë e errët

Mini Krofne me Krem dhe Ҫokollatë

Recetën e gjeni në këtë link: https://kuzhinal.com/mini-krofne-me-krem-dhe-%d2%abokollate/Të dashur fansa të faqës KUZHINAL, ju ftoj që nga tani të na ndiqni edhe në kanalin tonë në Youtube.Subscribe kanalit tonë KUZHINAL për të pranuar recetat më të fundit.Gjithashtu një shumëllojshmëri të recetave mundë ta gjeni edhe në website: www.kuzhinal.comPër të gjithë ju shikim të këndshëm Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCLLB-FNUTRnMwSJAuYhxceA

Posted by Kuzhinal on Friday, February 21, 2020
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Nuk ka komente

Lini një Përgjigje

Vlersimi:
5/5
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Share:

Prano Recetat me Email. Shkruaj Email-in për pranim automatik të recetave.