Mirëserdhët në faqen Kuzhina Ime! Në këtë faqe, ju do të gjeni një shumëllojshmëri idesh për ushqim, duke përfshirë recetat e ndryshme. Ne besojmë se gatimi në shtëpi duhet të jetë argëtues,interesant dhe i lehtë për t'u bërë

Selekto përbërsit të cilat i posedoni në shtëpi si dhe kliko Print për të shikuar në formatin A4 recetën.
Pasi ti keni selektuar produktet për ruajtjen e recetës Screenshot recetën.

PËrbËrsit

  • 4 vezë

  • 200gr me djath (kaqkavall) të grirë

  • suxhuk

  • 1 lugë çaji kripë

  • 1 lugë çaji piper i kuq

  • 1 lugë çaji pluhur pjekje

  • 5 lugë miell

Beta – Mini Omlet

Receta e leht dhe e shpejt për mëngjes.Recetën e gjeni në web www.kuzhinal.comLinku i recetës gjindet në koment.

Posted by Kuzhinal on Saturday, January 11, 2020
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Nuk ka komente

Lini një Përgjigje

Vlersimi:
5/5
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Share:

Prano Recetat me Email. Shkruaj Email-in për pranim automatik të recetave.